1. Wstępna rezerwacja terminu wynajmu domku możliwa jest telefonicznie lub mailowo.
 2. Warunkiem potwierdzenia wstępnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 30% wartości wynajmu w terminie wskazanym w potwierdzeniu wstępnej rezerwacji wysyłanej drogą mailową.
 3. Brak wpłaty zadatku we wskazanym terminie skutkuje anulowaniem wstępnej rezerwacji.
 4. W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
 5. Opłata za wynajem domku pobierana jest z góry gotówką pierwszego dnia pobytu lub przelewem przed dniem przyjazdu.
 6. Zadatek wpłacony podczas rezerwacji pozostaje jako kaucja na poczet zniszczeń oraz opłat za energię elektryczną oraz wodę.
 7. W przypadku skrócenia wynajmu domku przez Gościa, pobrana opłata za wynajem jest bezzwrotna.
 8. Goście zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości w celu zameldowania. Zameldowanie odbywa się z dokumentu stwierdzającego tożsamość osoby (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymacja szkolna lub studencka).
 9. Warunkiem otrzymania faktury na rzecz podatnika prowadzącego działalność gospodarczą jest podanie numeru NIP w momencie rezerwacji.
 10. Gość otrzymuje jeden klucz do drzwi wejściowych – jego zgubienie skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 100 zł.
 11. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, a kończy się o godzinie 10.
 12. Gości z zasady przyjmujemy w godzinach od 15 do 18, wcześniejsze lub późniejsze zakwaterowanie możliwe jest po wcześniejszym ustaleniu.
 13. Istnieje możliwość późniejszego wykwaterowania tj. do godziny 12 za dodatkową opłatą 50 zł.
 14. Brak przyjazdu Gościa bez wcześniejszej informacji do godziny 10 dnia następującego po dniu umówionego przyjazdu, oznacza rezygnację z wynajmu. Gospodarz może wynająć domek innej osobie.
 15. Nasze domki są idealne dla 4 osób, większa ilość Gości tylko po uzgodnieniu z Gospodarzem.
 16. Jesteśmy eko, dlatego do atrakcyjnej ceny wynajmu domku doliczany jest koszt zużytej energii elektrycznej (1,2 zł/kWh) oraz wody wraz z wywozem nieczystości (25 zł/1m3). Dodatkowo wedle uznania Gościa możliwe jest odpłatne korzystanie z drewna kominkowego (25 zł/kosz lub 15 zł/worek). Goście płacą dodatkowo tylko tyle, ile zużyją. Zachęcamy w ten sposób do świadomej i oszczędnej konsumpcji mediów.
 17. Prosimy o zdanie wynajmowanego domku w stanie zbliżonym do tego, w jakim go Państwo otrzymali. Z reguły nie pobieramy dodatkowej opłaty za końcowe sprzątanie, ale w przypadku pozostawienia rażącego nieładu (np. śmieci na podłodze, brudne naczynia, plamy na kanapie itp.) Goście będą proszeni o jego uprzątnięcie lub zostaną obciążeni dodatkowym kosztem w wysokości 100 zł.
 18. Zgodnie z uchwałą nr XLVI/353/2022 Rady Gminy Choczewo z dnia 15 kwietnia 2022 r. w dniu przyjazdu zostanie pobrana opłata miejscowa. Opłata miejscowa od każdej osoby wynosi 2 zł dziennie za każdą rozpoczętą dobę pobytu.
 19. Gość zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku w dniu przyjazdu oraz o niezwłoczne poinformowanie Gospodarza o jakichkolwiek nieprawidłowościach.
 20. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia lub urządzeń technicznych powstałe z ich winy lub winy odwiedzających ich osób.
 21. W domku obowiązuje całkowity i kategoryczny zakaz palenia papierosów, smażenia ryb, suszenia grzybów itp. rzeczy mogących powodować ciężki do usunięcia zapach. W przypadku niezastosowania się do powyższego Gość zostanie obciążony kosztem dezodoryzacji pomieszczenia.
 22. Zabrania się przenoszenia wyposażenia między domkami, a także zmiany ustawienia mebli w domku bez wyraźnej zgody Gospodarza. Przed wyjazdem wszelkie zmiany powinny powrócić do stanu pierwotnego.
 23. Na terenie posesji obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00.
  Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie posesji tylko i wyłącznie za wyraźną zgodą Gospodarza.
 24. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną lub innych rzeczy materialnych Gości.
 25. Gospodarz zapewnia jedno bezpłatne miejsce parkingowe do każdego domku, aczkolwiek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie, utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 26. Obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na teren posesji samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych osób nie będących naszymi Gośćmi.
 27. Goście nie mają prawa przekazywać zwalnianego przez siebie domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścili należną opłatę.
 28. Gospodarz lub osoba przez niego upoważniona ma prawo usunąć Gości przed zakończeniem terminu wynajmu w przypadku naruszenia przez nich zasad współżycia społecznego i bezpieczeństwa, a także gdy Goście naruszają porządek i spokój. Możliwe jest to po dwukrotnym ostrzeżeniu o konsekwencji niewłaściwego lub niebezpiecznego zachowania. W tym przypadku nie następuje zwrot pieniędzy za wynajem.
 29. Gospodarz oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci (m. in. piaskownica, huśtawki, trampolina), jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni.
 30. Przy każdym z domków znajduje się betonowy grill – zezwala się na używanie tylko i wyłącznie węgla drzewnego lub brykietu.
 31. Gospodarz nie prowadzi usług serwisu pokojowego oraz sprzątania domków podczas pobytu, dlatego obowiązkiem osoby wynajmującej jest utrzymanie ogólnego porządku w wynajętym domku, jego obrębie oraz miejscach przeznaczonych do użytku wspólnego.
 32. Prosimy o segregację śmieci. Na posesji znajdują się pojemniki na szkło, plastiki i metale, papier oraz pozostałości po segregacji.
 33. Istnieje możliwość przyjazdu z dobrze ułożonym zwierzęciem domowym po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzem. Z uwagi na innych Gości zakaz przyjazdu z rasami psów powszechnie uważanymi za niebezpieczne. Dodatkowy koszt to 20 zł/doba za sztukę. Czworonoga należy wyprowadzać poza teren ośrodka, a ewentualne nieczystości bezwzględnie posprzątać.
 34. Istnieje możliwość wypożyczenia zestawu dziecięcego tj. fotelika do karmienia, wanienki oraz łóżeczka turystycznego wraz z materacem i pościelą po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzem. Dodatkowy koszt to 15 zł/doba.
 35. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru w cenie 15 zł/doba.
 36. Ze względu na lokalizację mogą wystąpić zakłócenia w odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej.
 37. W momencie wpłaty zadatku, Gość potwierdza zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i wyraża zgodę na warunki w nim zawarte.
 38. Osoby wynajmujące domek wyrażają zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Opinie

 • Wszystko super, miejsce zgodne z opisem, lokalizacja spokojna i cicha, ale niedaleko morza! Gospodarze niezwykle pomocni i bardzo mili! 🙂 Gorąco polecamy!!!

  Jacek
 • Bardzo miły i pomocny gospodarz, czysty, nowy i dobrze wyposażony domek, plac zabaw dla dzieci - słowem wszystko czego potrzeba. Polecam

  Irena
 • Idealne miejsce dla rodziców z małymi dziećmi. Spory teren, plac zabaw plus trampolina zapewniają sporo radości i zajęcia mniejszym i większym łobuziakom. Domki czyściutkie, estetyczne, wygodne, zaopatrzone we wszystko, co potrzebne. Fajnie zagospodarowany teren, spokój i bardzo miła atmosfera. A okolica przepiękna - świetne trasy rowerowe, piękne plaże.

  Anna

Jaśminowa 22-24, 84-210 Kopalino

biuro@kopalino-domki.pl

+48 781-842-725

admin1241Regulamin